نکاتی در مورد خرید از سایت زعفران گلدیس

0
169
خرید زعفران قائنات سرگل نیم مثقالی

با توجه به اینکه زعفران ادویه ای است گرانبها ، و از طرف دیگر مرغوب ترین زعفران در قائنات وجود دارد به همین منظور برخی افراد سودجو اقدام به فروش زعفران های شهرهای اطراف به نام زعفران قاینات می نمایند. همچنین برخی افراد دیگر از زعفران های تقلبی به نام این شهرستان عرضه می کنند. که از موضوعات باعث خدشه دار شدن برند زعفران قائنات می شود و اعتماد مصرف کنندگان را سلب می نماید.

برای رفع این مشکل بهترین راهکار، ارائه زعفران اصل قاینات از طریق فروش آنلاین می باشد . زیرا در فروش اینترنتی ، واسطه ها و افراد سودجو حذف می شوند و زعفران با هزینه کمتر به دست مصرف کننده می رسد.

در همین راستا زعفران گلدیس اقدام به فروش آنلاین زعفران اصل قائنات به صورت مستقیم و بدون واسطه از کشاورزان قاینی نموده است. به همین جهت نکاتی را در مورد خرید زعفران بیان می کنیم:

بدلیل اینکه با گذشت زمان در صورت عدم رعایت موارد نگهداری، از عطر و طعم زعفران کاسته می شود لذا تمامی محصولات این فروشگاه از محصولات همان سال می باشد و این فروشگاه در هر شرایطی از محصولات سالهای قبل استفاده نمی کند.

با توجه به اینکه در صورت عدم رعایت شرایط محیطی برای خشک کردن زعفران، از عطر و طعم آن کاسته می شود، سایت زعفران گلدیس، فقط از کشاورزان معتمد قاینی، زعفران مورد نیاز را تهیه می کند تا بهترین محصول را به مصرف کنندگان ارائه نماید.

[alert type=”info”]همچنین می توانید روش نگهداری زعفران را بخوانید[/alert]

فروشگاه زعفران گلدیس، تا زمانی که محصول به دست خریدار برسد ،تمامی شرایط نگهداری زعفران را رعایت می کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید